Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
Star Wars Jedi - Survivor (PC)
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • ORIGIN KEY
 • PC KEY
 • PEGI 16
 • REGION FREE
 • WINDOWS
 • WORKS WORLD WIDE

Osta Internetist: Star Wars Jedi - Survivor (PC)

52.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: Punktid store

Mängu aktiveerimiseks/allalaadimiseks peab sul olema installeeritud Origin

1. Ava Origin ja sisesta oma EA konto e-mail ja parool. Juhul, kui sul puudub EA konto, siis konto loomiseks vali "Create an account".
2. Vasakpoolsest tulbast vali "Game Library". Seejärel leiate ülemisest paremast nurgast lingi "Add a Game" ning siis "Redeem Product Code".
3. Sisesta enda seeriakood ning vajuta "Next".
4. Vali, mis keeles soovid toodet aktiveerida ning seejärel vajuta "Submit and Continue". Mängu leiate "My Games" alt.
5. Mängu allalaadimiseks vajutage "Ready to Download".
6. Kui mäng on allalaaditud ning installeeritud, vajutage "Ready to Play" ning nautige oma uut mängu!

OSWindows 10, 64-bit
CPU(Protsessor)
Intel Core i7-7700 / AMD Ryzen 5 1400 (Quad Core CPU / 8 Threads)
RAM(Mälu)
8 GB
HDD(Vaba kettamaht)
130 GB
GPUNvidia GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 580, 8 GB VRAM

Ametlik aktiveerimiskood Star Wars Jedi - Survivor mängu alla laadimiseks oma Origin kontol.

Cal Kestise lugu jätkub koostöös ettevõttega Lucasfilm Games välja töötatud Respawn Enetrainmenti kolmanda isiku galaktikaid hõlmavas seiklusmängus Star Wars Jedi: Survivor. See narratiivselt juhitud üksikmängija tiitel saab alguse 5 aastat pärast Star Wars Jedi: Fallen Orderi sündmusi ja jälgib Cali üha meeleheitlikumat võitlust, kui galaktika laskub veelgi sügavamasse pimedusse. Impeeriumi poolt galaktika servadele surutud Cal leiab end ümbritsetud uutest ja tuttavatest ohtudest. Ühena viimastest ellujäänud Jedi-rüütlitest sunnib Cal galaktika kõige pimedamatel aegadel seisukohta võtma - aga kui kaugele on ta valmis minema, et kaitsta ennast, oma perekonda ja Jedi Ordu pärandit?

Jätkake Cali teekonda. Cal pole enam Padawan, vaid on muutunud omaks ja kasvanud võimsaks Jedi rüütliks. Jedu Ordu mälestusi ja ootusi endaga kaasas kandes on tema ristisõda impeeriumu vastu muutunud ainult ohtlikumaks. Pimedad ajad on lähenemas ja kuna teda ümbritsevad uued ja tuttavad vaenlased, peab Cal otsustama, kui kaugele ta on nõus minema, et päästa oma lähimad.

Minge oma treeningust kaugemale. Kinemaatiline võitlussüsteem naaseb täiendavate jõuvõimete ja uute valgusmõõkade võitlusstiiliga. Kaustage kõiki neid võimeid ja relvi loovalt, et strateegiliselt võidelda vaenlaste hulgaga, hinnata tugevaid ja nõrku külgi, kasutades samal ajal nutikalt oma treeningut vastaste ületamiseks ja teie teel peituvate saladuste lahendamiseks.

Avastage taltsutamata galaktikat. Avastage Tähesõdade galaktikas uusi planeete ja tuttavaid piire, millest igaühel on ainulaadsed elustikud, väljakutsed ja vaenlased. Omandage uusi oskusi, varustust ja võimeid, mis aitavad teil uurida, võidelda ja ringi rännata. Kuna mängus on suuremaid alasid mida avastada, leiavad peidetud auhindu mängijad, kes silmapiirist edasi avastama lähevad.

 

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Origin kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast