Punktid LogoPunktid Logo
Noteeritud börsil NASDAQ
No_Rest_For_The_Wicked_PC_Cover
 • FRANCE
 • SPAIN
 • DIGITAL KEY
 • ENGLISH LANGUAGE
 • EU VERSION
 • DE VERSION
 • PC KEY
 • WINDOWS

Osta Internetist: No Rest For The Wicked (PC)

-23%
30.99 39.99
Saadaval
Kood saadetakse sinu e-posti aadressile esimesel võimalusel.
Müüja: MOGA

Kui sul juba on Steam installeeritud, siis hüppa kohe teisele sammule.

1. Laadi alla ja installeeri Steami programm.
2. Ava Steami programm
3. Kui sul puudub Steami konto, vajuta "Create a new account", et endale konto luua.
4. Kui sul juba on Steam konto, siis logi sisse.
5. Vajuta all vasakus nurgas olevale "+ Add a game..." ikoonile.
6. Vali "Activate a product on Steam".
7. Järgi ekraanil jooksvaid juhiseid ning kopeeri oma seeriakood.
8. Mõne minuti möödudes autentiseerib Steam koodi.
9. Mängu nägemiseks vajuta "Library".
10. Allalaadimiseks vajuta mängule.

OSWindows 10
CPU(Protsessor)
Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 5 2600
RAM(Mälu)
16 GB
HDD(Vaba kettamaht)
35 GB
GPUNvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon RX Vega 56

Ametlik aktiveerimiskood No Rest For The Wicked mängu alla laadimiseks oma Steami kontol.

Moon Studios, auhinnatud Ori and the Blind Forest ja Ori and the Will of the Wisps arendajad, pärineb No Rest for the Wicked, vistseraalne ja täpne Action RPG, mis on seatud žanri uuesti leiutama.

Aasta on 841 – kuningas Harol on surnud. Kui teade tema surmast kajab üle kogu kuningriigi, läheb kroon üle tema ülbele pojale Magnusele.

Veelgi hullem on see, et ebapüha katk, mida pole nähtud tuhat aastat, on tagasi tulnud. See pühib üle maa, rikkudes kõike ja kõiki, keda see puudutab. Kiriku halastamatult ambitsioonikas tegelane Madrigal Seline näeb katkus võimalust end oma jumala silmis tõestada.

Need jõud koonduvad Isola Sacra tagaveekogule, kus mässulised ja provintsi valitsus võitlevad saare lagunevate varemete vahel kontrolli eest.

Olete Cerim – müstiliste pühasõdalaste rühma liige, kes on läbi imbunud tähelepanuväärsetest võimetest ja vandunud katku iga hinna eest võita. Kuid see ülesanne muutub üha keerulisemaks, kui satute selle allakäinud maa inimeste raskesse olukorda ja tohutusse poliitilisse võitlusse. Kaos tõmbab sind igas suunas, kui püüad puhastada maad kurjusest ja kujundada kuningriigi saatust.

Kuidas oma mängu kätte saan?

Sinu e-maili aadressile unikaalne aktiveerimiskood. Selle aktiveerimiseks pead sisse logima enda Steami kontole. Peale koodi sisestamist lisatakse mäng sinu kontole ja saad selle alla laadida. Mäng seotakse sinu kontoga ja saad seda alati uuesti alla laadida ja installida, ilma koodi uuesti sisestamata. Täpsema õpetuse leiad altpoolt, „Koodi aktiveerimise juhendi“ alt.

Miks peaksin eelistama Punktid.ee e-poodi?

 • Hind – tänu digitaalsele müügile saame ära jätta tarne- ja pakendamiskulud, mistõttu on arvutimängude hinnad sageli soovituslikust jaehinnast palju soodsamad.
 • Usaldusväärsus – oleme oma tegutsemisaja jooksul teenindanud kümneid tuhandeid kliente ning täitnud sadu tuhandeid tellimusi. Sõltumatus tagasisidekeskkonnas, Trustpilot, on meile jäetud tuhandeid positiivseid arvustusi ning meie keskmiseks hinnanguks on 5/5.
 • Kogemus – oleme tegutsenud juba 2009. aastast ning olime ka esimesed Eestis, kes digitaalsete toodete müügiga tegelema hakkasid. Tunneme mängumaailma läbi ja lõhki ning oskame sind probleemide korral alati abistada.

Miks valida punktid.ee e-pood?

 • Hind – kuna saadame mängu sulle digitaalselt, siis ei teki tarne- ega pakkimiskulusid, mistõttu saame mänge müüa soovitatud jaehinnast madalama hinnaga.
 • Usaldusväärsus – meil on Trustpilotis tuhandeid positiivseid arvustusi ja meie keskmine hinnang on 4.6/5. Oleme ka ametlikult noteeritud ettevõtte NASDAQ börsil.
 • Kogemus – oleme turul tegutsenud alates 2009. aastast ja teame mängude maailmast kõike, nii et saame sind aidata pea igas küsimuses. Ja isegi kui me vastust ei tea, uurime selle välja ja proovime sind igal juhul aidata!
  Trustpilot
  Trustpilot
  DIGITAALNE KOHALETOIMETUSKoodid saadetakse otse teie e-mailile
  KLIENT VÕIDABSäästke mängudelt kuni 90%
  10+ AASTAT KOGEMUSTTegutseme 2009. aastast